Baltichouse Production

kogemus aastast 2005

Elementmajade-, aiamajade- ja muude palkhoonete tootmine, müük ning paigaldus.

Elementmajade (elumajad, suvemajad, lao-hooned, tööstushooned) tootmisega alustas Baltichouse Production 2012 a, kuid müügi ja paigaldusega oleme tegelenud viimased 9 aastat. Meie majade rahulolevad kliendid asuvad peamiselt Eestis ja Soomes. Loomulikult pakume siin soovi korral täisteenust – kogu asja-ajamine alates projekteerimisest ja ehituloast kuni “võtmed kätte ” ehituseni.

Alates märtsist 2010 on Baltichouse Production Lasita Maja ASi ainuke volitatud müügiesindaja Eestis. Meie klientidele tähendab see eelkõige seda, et tarned on kiired, olemasolev laoseis oluliselt suurem, kui kõigil teistel konkurentidel ning pakutavate toodete kvaliteet on kõrge – 2007 a. lõpus on tootjafirmale väljastatud kvaliteedijuhtimise sertifikaat ISO 9001. Enamus meie kodulehel olevatest standart-programmi majadest on pidevalt laos olemas, see tähendab küll seda, et peame pidevalt laos hoidma rohkem kui tuhandet aiamaja, kuid meie klientidele on see mugavaim ja parim lahendus.

Baltichouse valikusse kuuluvad paljud erinevad freespruss-aiamajad.

Toodetavad seinapaksused on:

  • Lasita toodangust 28 mm ; 34 mm ; 40 mm, 44 mm, 58 mm ja 70 mm.

  • Aiamajad kuni 28 mm on ühe nuudiga, alates 34 mm seinapaksusest on kõik seinaprussdi topeltnuudiga, kasutatav materjal on kuusk.

  • Oma toodang hakkab pihta 92 mm ja lõpeb 250 mm . Teeme ümarat ja kandilist masinpalki ning käsitööna lafettmaju , viimased seinapaksusega 200 mm ja rohkem.

Kui juhtub, et te ei suuda leida meie poolt kodulehel välja pandud valikust endale sobivat, andke oma soovist julgesti teada- eritellimusena on seda kindlasti võimalik teostada.  Soovi korral pakume juurde ka transporti ning samuti paigaldust kuni “võtmed kätte” valmiduseni.

Paigalduse hinnad ei ületa reeglina 25% aia- või puhkemaja maksumusest ning suuremate majade puhul võib see tihtipeale olla isegi alla 10%, kuid täpse info saamiseks on kõige lihtsam meile pärimine saata.